Ilona felicjańska wiek

Ilona felicjańska wiek

Ilona felicjańska wiek

Ilona Katarzyna Montana (ur. 30 maja 1970 r.) Może być polską modelką, Miss Polonia 1993, Businesswoman. Założyciel i prezes inspiracji „Niezapominajka”.

W 1993 roku była drugą Miss Polonii, wzięła udział w konkursie Miss International 1994 Japanese i była finalistą dla Elite Model Look. W 1994 r. Zadebiutowała w nieistniejącej kolekcji wybiegów Moda Polska, podpisała umowę z renomowaną warszawską agencją manekin Plus. W latach 1994-1995.

Brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, była gwiazdą na wybiegach w Klein i Pierre Cardin. W latach 1995-1996 współpracował z berlińską agencją modelek Berlin Models, aby wziąć udział w pokazach mody w Berlinie, a tym samym otwarciu berlińskich agencji modelek Modele w Santiago.

Teresa Rosati, Anna Brodzińska, Joanna Klimas, Hexeline i Maciej Zień zwykle pojawiali się na wybiegach w Polsce. Związany również z reklamą: między innymi na rynku kosmetyków Miss Sporty, mydła Palmolive i kremów Irena Eris (1999-2000). W 2003 roku wzięła udział w kilku sesjach mody: Mariella Burani,

Teresa Rosati, Diesel i La Copein. Związany z umową reklamową z marką Hexeline. W 2005 r. Była ambasadorką włoskiego domu mody MaxMara. W 2007 r. Była ambasadorką marki Alfa Romeo. Od czasu do czasu Ilona pojawia się na lokalnych pokazach mody w Warszawie, gdzie prezentuje swoje kolekcje.

Ilona Felicjańska – początek kariery

Ilona Felicjańska urodziła się w 1973 roku. Ukończyła liceum w Bełchatowie. W wieku dwudziestu lat wzięła udział w konkursie Miss Polonia, podczas którego zdobyła tytuł II wicemistrza. Rok później reprezentowała Polskę w konkursie Miss International w Japonii, ale tam jej się nie udało.

Po konkursach słodyczy w życiu Ilony przyszedł czas na modelowanie. W 1994 roku podpisała umowę z agencją Model Plus. W tym roku zaczęła również pracować jako model stylowej firmy polskiej.

Ilona Felicjańska – u szczytu kariery
Lata 1994 i 1995 były pełne sukcesów. Felicjańska odwiedziła Paryż i spacerowała po wybiegach największych światowych projektantów, takich jak Klein i Pierre Cardin.
W 1995 r. Felicańska podpisała umowę z agencją Berlin Models. Przez kilka sezonów uczestniczyła w pokazach mody odbywających się w Berlinie.

Po powrocie do Polski Ilona Felicjańska kontynuowała karierę modelki. Współpracowała z polskimi projektantami. najczęściej pokazywała na bieżąco wybiegi Teresy Rossati, Macieja Zienia i Joanny Klimas.
Ilona Felicjańska wraz z Mariuszem Szczygłem współtworzyły główny program do czatowania w Polsce, czyli „Na każdy temat”. W 2008 roku wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, a jej partnerem był Robert Kochanek.

Działalność charytatywna Ilony Felicjańskiej
W 2005 r. Ilona założyła korporację „Felicjańska Media”, która zajmowała się organizacją wydarzeń, pokazów i wydarzeń. skorzystaj z nich został przekazany na leczenie chorych dzieci. Ilona Felicjańska jest także ojcem-założycielem inspiracji „Niezapominajka”, która wspiera dzieci z porażeniem spastycznym i nieuleczalnie chorych.

Ilona felicjańska wiek
Ilona felicjańska wiek