Karolina sołowow wiek

Karolina sołowow wiek

Karolina sołowow wiek

Michał Sołowow (ur. 11 lipca 1962 r. W Kielcach) – polski biznesmen, inwestor i kierowca rajdowy. Michał Sołowow zadebiutował na liście najbogatszych Polaków w 1997 r. W tym roku był na szczycie rankingu tygodnika Wprost . Media piszą o miliarderze, ale warto zauważyć, że jego córka Karolina jest dodatkowo intrygującą postacią.

Karolina Sołowow już udowodniła, że ​​nie jest tylko córką znanego miliardera. W jednym z wywiadów udzielonych portalowi gazeta.pl wspomniała, że ​​miała w przeszłości różne działania. Studiowała biznes głównie z ojcem, pomagała North Food, pracowała w biurze architektonicznym i udzielała pomocy charytatywnej.

Sołowow od dłuższego czasu pokazuje, że ma duszę prawdziwego filantropa. Wcześniej współpracowała ze Stowarzyszeniem uroczych Aniołów i ostatecznie postanowiła ustalić własną fundację, podczas której mogłaby pomóc potrzebującym. W 2015 r. Powstała Fundacja Dream Factory.

Dziś organizacja, która jest przewodniczącą rady, działa w różnych dziedzinach – od wspierania młodych talentów w rozwijaniu ich pasji, poprzez przygotowywanie ich do wykonywania zawodu i wspieranie ich prywatnego rozwoju pod ich opieką, aż po nieplanowaną pomoc np remont kuchni lub łazienki, o którym wiele potrzebujących rodzin może tylko pomarzyć.

Początki ich związku były dość burzliwe. Kierowca rajdowy od kilku lat przyjaźnił się z tatą swojego wybrańca, miliarderem Michałem Sołowowem. Karolina nie miała wcześniej prostego życia, pomimo braku gotówki, na którą nie mogła narzekać. Jako 19-latka po raz pierwszy została matką, dlatego chłopiec, z którym była, nie był uczciwym kandydatem na męża.

Kilka lat później zaszła w ciążę wraz ze swoim drugim partnerem. Niestety i ta relacja zakończyła się szybko. Kiedy zaczęła spotykać się ze sportowcem, miała nawet mnóstwo obaw związanych z różnicami wieku. ważne było również, aby mieszkał ze swoją poprzednią żoną przez dwadzieścia cztery lata. Wkrótce jednak przyszło, że znaleźli bratnie dusze.

Znalazła prawdziwą miłość

  • związek z Rafałem rozpoczął się w jednym z najtrudniejszych momentów w moim życiu. kiedy spotkaliśmy się cztery lata temu, nie byłem pewien, czy to był czas na uczucie zamiany. Szybko jednak potraktował nas bardzo poważnie i zajął się nim. Był ze mną. Nasza bliskość była wspierana prawdziwymi, trudnymi sprawami, ale to ją umocniło. Oczywiście charyzma Rafała nie jest bez znaczenia. Oczarował mnie – powiedział Sołowow w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Pieniądze nie przynoszą szczęścia. Jakie problemy zmagają się z młodzieżą milionerów?
Jednak oba pokazują, że są uczciwą parą. wszyscy zgadzają się, że dzieci są najważniejszą rzeczą w ich życiu. Niewiele osób wie, że Sołowow ma dwoje dzieci z poprzednich związków, 6-letnią córkę i 11-letniego syna. Sonik nie miał nic przeciwko:

  • Karolina, w której niespodziewanie oszalałam całkiem nieoczekiwanie, stała się moją nadzieją dla mojej rodziny i dziecka, za którą tęskniłem, aby moje życie było kompletne. Tak, odrobina spóźnienia, ale bez desperacji. (…) Znałem jej sytuację. Wiedziałem, że ma córkę i syna z poprzednich związków, których wszyscy trzej potrzebują bezpiecznego domu bez szalonych emocji – przyznał w czasopiśmie.

Bizneswoman wyznał wtedy, że Rafał ma wady, ale nie przeszkadzają jej ani dnia. Koncentruje się bardziej na swoich pozytywnych stronach. – nie umiem powiedzieć, które cechy charakteru szczególnie mi się podobają. Czuję przede wszystkim troskę i ciepło.

Ma wady, ale najwyraźniej nie przeszkadzają mi na tyle, że nie chcę kontynuować podróży przez życie. Ludzie czasem go krytykują, ale nie znają Rafała, bo jest poza pracą, obowiązkami i wiecami. to często nasz świat. I tylko nasz. Ale żeby to zrobić, musieliśmy się mocno zastanowić – podsumowała w „Pani”.

Karolina sołowow wiek
Karolina sołowow wiek