Kasia nosowska wiek

Kasia nosowska wiek

Kasia nosowska wiek

Wokalistka polskiej grupy rockowej Hey jest również znana ze swojej solowej kariery jako Katarzyna (Kasia) Nosowska (ur. 30 sierpnia 1971 r. W Szczecinie). który w przeciwieństwie do napędzanego gitarą rocka Heya bardziej zagłębia się w elektronikę. oprócz pisania tekstów Hey jest także felietonistką w kilku polskich czasopismach.

Otrzymała wiele nagród i jest rekordzistką w najważniejszej liczbie nagród Fryderyka, w tym wielu zwycięstw w kategoriach Autor Roku i kobieca Wokalistka Roku. W 2012 i 2013 roku była dyrektorem scenicznym trasy koncertowej Męskie Granie.

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk pobrali się. Para postanowiła zalegalizować swój związek po 17 latach bycia razem. Co możemy zrealizować od dawna partnera słynnego piosenkarza? Czek!

Kasia Nosowska wyszła za mąż. Dowiedzieliśmy się o zmianie statusu prawnego samej artystki. W poniedziałek wieczorem, na oficjalnym profilu piosenkarza zespołu Hey na Instagramie, niespodziewanie pojawiło się jej zdjęcie z obręczą. Gwiazda nadała zdjęciu wymowny podpis: „Po 17 latach, po przejściu …”.

Gwiazda i jej wieloletni partner, Paweł Krawczyk, zalegalizowali ich związek za granicą. Jak donosi Pudelek, ślub Katarzyny Nosowskiej odbył się w Las Vegas. na prywatnej ceremonii nie było gości. Piosenkarce towarzyszył tylko jej syn z poprzedniego związku Mikołaj.

Po ceremonii ślubnej wszyscy trzej będą kontynuować wakacje do I. za. razem. Co możemy uświadomić sobie świeżo poślubionego męża Kasi Nosowskiej? Sprawdź PONIŻEJ.

Paweł Krawczyk urodził się 10 września 1972 roku. W 2018 roku miał 46 lat. Muzyk i gitarzysta jest udokumentowany fanom grupy Hey, podczas której grał od 2001 roku. Od momentu dołączenia do zespołu był także jego głównym kompozytorem. Wcześniej występował w zespołach Ahimsa i Houk.

Nie jest tajemnicą, że mąż Kasi Nosowskiej ma poważny problem z alkoholizmem. Piosenkarka otwarcie mówiła o jednym z ostatnich wywiadów.

  • Jako osoba mieszkająca z kochankiem jestem tak zwaną osobą uzależnioną. Dałem więc radę innym kobietom żyjącym z takimi problemami.

Nie specjalizuj się w chorobie ukochanej – jego sprawa, musi chcieć pomóc sobie. dbasz o siebie. Zawdzięczam coś bezcennego chorobie mojego partnera: już wiem, czego nie chcę niepotrzebnie mówić. Nigdy nie czułem się tak dobrze jak teraz. Napisałem książkę, nagrałem album – powiedziała w wywiadzie dla „Beauty of Life”.

Kasia nosowska wiek
Kasia nosowska wiek