Kavkazský Pastevecký Pes Prodej

Kavkazský Pastevecký Pes Prodej
cof

Kavkazský Pastevecký Pes Prodej

Kavkazský ovčák (gruzínský: ნაგაზი ნაგაზი; ruský: Кавказская овчарка, romanized: Kavkazskaya ovčarka; Ázerbájdžán: Qafqaz Çoban iti) může být velkým plemenem hlídačů zvířat z Kavkazu, obvykle v horských oblastech Zakaukazska, zejména v Gruzii.

Kavkazští ovčáci jsou silně vykostěni, svalnatí, ale hezcí a vyrovnaně molosers. Obyčejní psi mají kratší srst a vypadají vyšší, protože jsou méně silně stavěni. Alpské typy mají těžší kabát a jsou svalnatější.

Kavkazská Ovcharka jsou velcí psi. Minimální výška pro ženy je 64 centimetrů (25 palců), s žádoucí výškou mezi 67 a 70 centimetry (26 a 28 palců). [6] Minimální hmotnost pro ženy je 45 kilogramů. Minimální výška pro muže je 68 centimetrů (27 palců), s žádoucí výškou mezi 72 a 75 centimetry (28 a 30 palců). [6] Minimální hmotnost pro muže je 50 kilogramů

Uši kavkazského ovčáka jsou tradičně oříznuty, ačkoli někteří moderní psi jsou nezměněni, protože mnozí z nás věří, že tato praxe je neetická a krutá. Pokud to někdo s rozsáhlými znalostmi o požadavcích na kavkazského ovčáka uvede, měl by mít pes mnohem menší šanci, že bude zasažen špatným zdravím.