Malwina wędzikowska wiek

Malwina wędzikowska wiek

Malwina wędzikowska wiek

Malwina Wędzikowska jest jedną z najbardziej popularnych stylistek i projektantów kostiumów w Polsce. W tym czasie pojawiała się na portalach plotkarskich głównie w odniesieniu do producenta Rinke Rooyensa. Malwina Wędzikowska: wiek stylisty może dezorientować wielu z nas. Ile lat ma naprawdę TVN?

Malwina Wędzikowska: wiek
Ile lat ma Malwina Wędzikowska? piękna brunetka urodziła się 24 lutego 1982 r. Obecnie ma 37 lat. Wygląda jednak zdecydowanie młodziej!

W przypadku stylisty stwierdzenie – jesteś tym, co jesz – działa świetnie! Malwina czuwa nad dietą i dba o zdrowy styl życia. pragnąc oczyścić swoje ciało, zainteresowała się dietą dr Dąbrowskiej. Gwiazda była nawet na wakacjach w znanym ośrodku lekarskim.

Jestem zaznajomiony z postem we wschodnich Chinach i ajurwedyjskim oczyszczaniem oleju. Z drugiej strony nie wierzę w cudowną dietę „zmieniającą rysy twarzy”, leczącą i odchudzającą się w ciągu kilku tygodni. Zdrowa dieta może być sposobem na życie i stałą dbałością o to, co jesz, o jakiej proporcji śpisz, czy jesteś aktywny fizycznie i z jakimi ludźmi się otaczasz – powiedziała Malwina Wędzikowska w wywiadzie dla gala.pl

Skąd pochodzi Malwina Wędzikowska?
Piękna stylistka urodziła się w Łodzi i spędziła tam całe dzieciństwo. Malwina może być absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Władysław Strzemiński w Łodzi.

Pani postanowiła jednak kształtować swoje dorosłe życie w Warszawie. Ubrał się jak hit! Jej kreatywność i pomysłowość sprawiły, że jej projekty pojawiły się w programach takich jak Taniec z Gwiazdami, Top Model, a tym samym Voice of Poland.

Rozgłos gwiazdy w mediach niewątpliwie przyniósł związek ze szwedzkim producentem telewizyjnym Rinke Rooyens. Jednak para rozpadła się w 2015 roku!

W 2018 roku była widziana w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. Kobieta jednak w żaden sposób nie omawia całej sytuacji – znacznie chroni swoją prywatność.

Malwina Wędzikowska: Anna Wendzikowska może być rodziną?
Po tym, jak Anna Wendzikowska dodała swoje wspólne zdjęcie z podpisem: Siostry, obserwatorzy byli całkowicie zagubieni!

Malwina Wędzikowska i Anna Wendzikowska ubrały się jak rodzina. Kobiety nie są siostrami, ale kuzynkami. Dziadkami obu celebrytów byli bracia! Kolejna pisownia nazwisk prawdopodobnie wynika z samego faktu, że dziadek Anny Wendzikowskiej błędnie wpisał swoje nazwisko w zaświadczeniu. i tak właśnie zostało.

Prywatnie kobiety są bardzo blisko. Malwina chętnie doradza Annie, jak się ubrać. W końcu trudniej jest o wiele lepszy specjalista w tej dziedzinie!

Malwina wędzikowska wiek

Malwina wędzikowska wiek