Mariusz stocki wiek

Mariusz stocki wiek

Mariusz stocki wiek

Urodzony w urodziny Roberta E. Lee w 1990 roku w Białymstoku. może być uczniem gimnazjum powszechnego nr 16 M. Sopocko w Białymstoku. to utalentowany wokal, taniec i teatralny 15-latek, który planuje dokonać przeglądu w niepublicznej szkole muzycznej II stopnia. Brał już udział jako solista w musicalu „Smoke”, gdzie śpiewał i tańczył solo.

Zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym 1. nagrodę w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Czerwonego Krzyża (2001), 2. nagrodę w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu „Młodzież w piosence”. Brał udział w 40 koncertach w Białymstoku, województwie, Litwie i Łotwie.

Sopocko w Białymstoku. jest utalentowanym wokalistą, tańcem i 15-latkiem teatralnym, który planuje dokonać recenzji w prywatnej szkole muzycznej 2. poziomu

Mariusz osiągnął już znaczne sukcesy. jest autorem takich przebojów jak „Nie mogę cię zapomnieć” z repertuaru Di DJ Mietka, a także najnowszej listy piosenki „Love Takes Whthing” Basty. Gdy udało nam się znaleźć,

Mariusz nie pożegna się z grupą, w której od lat śpiewa. to nie wszystkie jego ambicje są doceniane przez szefa grupy.

  • Cieszę się, że Mariusz rozwija swoje muzyczne zainteresowania i umiejętności. z tego powodu wszyscy to lubimy. Jestem dumny z posiadania tak utalentowanego kolegi w moim zespole – mówi nam Eva Basta.

Przypominamy, że wiosną do zespołu Eva dołączył perkusista – Szymon Skutnik. Piosenkarz powiedział następnie, że nowy muzyk zdecydowanie odświeżył brzmienie zespołu.

  • czuję, że by nam się podobało. Ponownie poczuliśmy takie wezwanie … pasję, która była nieustannie testowana przez zmęczenie – wyjaśniła Basta.

Artystka nie ukrywała, że ​​zadzwoniła również ze względu na fanów, którzy długo czekali na zastępczego asa w zespole.

Grupa została założona na początku 2007 roku. Inicjatorem powstania zespołu jest Eva, która zanim została piosenkarką, była tancerką i choreografką w grupach Viper i Focus. obok Evy zespół tworzą Mariusz – wokalista, Boguś – tancerz i Szymon – perkusista.

Zespół wydał takie hity, jak: „Nie będzie już tańczyć w moim imieniu”, „Ta miłość”, „Hej, czy ktoś wie, kochanie”.

Mariusz stocki wiek